Vzdělávací kurzy a semináře z oblasti účetnictví a daní

Logo

Kniha návštěv

Prostor pro Vaše připomínky, náměty a ohlasy.

Vložit nový příspěvek

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
(max 1000 znaků)
Opište číslo:
« 911
/

Seznam příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete vést rekvalifikační kurz účetnictví také v Hradci Králové. Máte tady napsáno jenom v Praze, to je pro nás trošku z ruky, jsme z Chlumce nad Cidlinou. Děkuji moc za odpověď.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 2. května 2013, 11:19

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Od nového školního roku (tedy od 9/2013) s kurzem v Hradci Králové nepočítáme.
Musíme se ale pochlubit, na naše pražské kurzy nám jezdili účastníci i „přes půl republiky“ (Liberec, Brno, Jižní Čechy) – podle všeho se jim to i tak vyplatilo, což nás velmi těší.

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za dobře vedený kurz, který jsem absolvovala od září v HK. Dopručuji ho všem, kdo si chtějí osvěžit znalosti a osvojit si základy účetnictví. Během 5 leté mateřské jsem mnohé zapomněla a tento kurz mi pomohl při hledání nového místa a dodal seběvědomí.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 18. ledna 2013, 11:29

Dobrý den, moc děkujeme za Váš příspěvek, udělal nám radost… Přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci i soukromém životě.

Přihlásila jsem se do Vašeho rekvalifikačního kurzu účetnictví. Mám už zaplatit Vás poplatek, ale chci se zeptat. Je nějaká garance vrácení peněz v případě neúčasti. Z důvodu nemoci nebo úrazu atd. Děkuji za odpověď.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 6. listopadu 2012, 07:26

Dobrý den, místo v našem kurzu získáváte až uhrazením kurzovného, do té doby s Vaší účastí sice počítáme, ale přednost mají samozřejmě účastníci, kteří uhradí kurzovné dříve. Za „nevyčerpané“ lekce žádnou finanční kompenzaci nemůžeme nabídnout, kurz nabízíme jako „komplet“, který z technických a administrativních důvodů nemůžeme „dělit“. V případě krátkodobé a plánované nepřítomnosti účastník obvykle předem obdrží seznam „zameškaných“ témat s doporučením k samostudiu, následně po návratu do kurzu je mu lektor k dispozici pro konzultace. Při dlouhodobé nepřítomnosti nabízíme našim účastníkům kurz přerušit a pokračovat v dalším běhu. Tak jsme to mnohokrát řešili například u budoucích maminek a vždy to bylo k prospěchu věci. Těšíme se na Vaši účast.

Zaujal mě Váš rekvalifikační kurz účetnictví, prosím zda bude ještě nějaký
nový termín kdy bych se mohla přihlásit.
Děkuji

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 23. října 2012, 23:10

Dobrý den, děkujeme za zájem. Naše rekvalifikační kurzy otevíráme zpravidla 2× ročně, a to v lednu a v září. Termíny od ledna 2013 pro naše kurzy v Praze a v Hradci Králové zveřejníme začátkem listopadu 2012.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli ještě bude nějaký další kurz účetnictví v Hradci Králové. Bohužel jsem nestihla velký kurz co probíhá teď od září. Jestli se ještě plánuje třeba další kurz v roce 2013. Děkuji moc za odpověď.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 13. září 2012, 09:10

Dobrý den, děkujeme za dotaz, „naskočit“ do hradeckého kurzu by už asi nebylo dobré řešení, už proběhly 4 lekce. Nový běh rekvalifikačního kurzu účetnictví v Hradci Králové i v Praze plánujeme zahájit koncem ledna 2013.

Dobrý den,
jsem na RD a začala jsem na poloviční úvazek pracovat jako účetní v příspěvkové organizaci. Ale jsem doma cca 3 roky a chtěla jsem se zdokonalit a oživit tuto problematiku. Myslíte, že je tento kurz vhodný? Víkendový kurz je jenom v Praze? Jsem z HK. děkuji moc

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 23. července 2012, 17:43

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pro oživení obecných účetních znalostí je tento kurz určitě použitelný. Je však orientován výhradně na podnikatelskou sféru, takže specifika příspěvkových organizací v něm nejsou zahrnuta. Řada (dost možná většina) běžných účetních případů je však z praktického hlediska velmi podobná v podnikatelské i v „neziskové“ sféře.
Královéhradecký běh našeho kurzu nabízíme pouze jako večerní ve všedních dnech. Víkendový kurz probíhá jen v Praze.
Těšíme se na Vaši případnou účast při našich vzdělávacích akcích.

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat, jak jsou na kurzu řešeny absence? Je možné si zameškané hodiny nějaký způsobem nahradit? Mockrát Vám děkuji za odpověď

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 8. ledna 2012, 13:41

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pro naše vzdělávací kurzy je předepsána 75% účast z celkové hodinové dotace. Náhradu za zameškané hodiny nenabízíme. V převládající většině případů postačí „absentujícímu“ účastníkovi informace o probíraném tématu a následně třeba krátká konzultace s vyučujícím (například o přestávce či před zahájením výuky nebo po jejím skončení). Pokud by se mělo jednat o déletrvající absenci, řešíme ji obvykle dohodou podle individuálních podmínek.

Dobrý den, chtěl bych vědět kolik je celkový počet účastníků Vašeho kurzu a zda by jste mohl uvést další lektory, kteří budou přednášet, případně budou ve zkušebni komisi? Děkuji

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 14. září 2010, 15:35

Dobrý den, celkový počet účastníků je dán kapacitou učebny. Zastáváme názor, že v učebně musí být takový počet účastníků, aby měl každý dostatečný pracovní prostor a aby tam tedy nebyla „hlava na hlavě“ a že tudíž méně je více.
Konkrétní další osoby participující na kurzu včas představujeme účastníkům kurzu osobně, některé již při první lekci. Jde výhradně o osoby se zkušenostmi a praxí v oboru a s odpovídajícím vzděláním.
Omlouvám se za neurčitost mé odpovědi, ale přesné informace opravdu nehodláme zveřejňovat formou knihy návštěv, snad jako ochrana proti konkurenci. Děkuji za pochopení.

Je možné kurzovné zaplatit ve formě měsíčních splátek? Děkuji za odpověď.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 10. srpna 2010, 08:10

Dobrý den, preferujeme úhradu kurzovného předem v plné výši. Splátkování bohužel neumožňujeme.

Dobrý den,
mám SEŠ s maturitou.Jaký kurz byste mi doporučili.Chci změnit zaměstnání /mám zájem o práci ve FÚ,ČSSZ.Zkrátks práce v administrativě.Předem děkuji za odpověď.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 1. července 2010, 21:28

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pro komplexní zopakování celé účetní problematiky s vazbou na DPH, silniční daň, daně z příjmů a rámcově i na ostatní daně je pro Vaše účely vhodný náš Velký rekvalifikační kurz ÚČETNICTVÍ 2010 s akreditací Ministerstva školství. V kurzu jsou kromě teoretických znalostí celkem podrobně probrány i praktické postupy, které by měl účetní pracovník v praxi zvládat a které by tedy měly být známy i například pracovníkům finančních úřadů. Tento náš kurz právě někteří pracovníci ze státní správy absolvovali. Pokud jsou v tomto ohledu Vaše znalosti dostatečné, doporučujeme některé naše specializované (obvykle jednodenní) semináře – například analýzu účetní závěrky či speciál týkající se účetních a daňových dokladů.

P. S.: Termíny těchto specializovaných jednodenních seminářů pro nový školní rok budou teprve vypsány na tomto našem webu.

|<   <<   <   1 -  2   >   >>   >|

PRAKTICKEUCET­NICTVI.CZ © ParCon & Partner, v. o. s., 2008 – 2024


Prohlášení o používání cookies: tyto webové stránky nepoužívají soubory cookies.